Trening grupowy z Martą Jakubaszek, trenerem personalnym

Advertisement - Reklama

Dla chcącego nic trudnego – letnia pogoda i temperatura, sobotni i wakacyjny poranek – to idealny czas aby zadbać o siebie!

Pierwszy grupowy trening z trenerem personalnym, Martą Jakubaszek, miejsce miał w przepięknym Central Parku, 14 sierpnia. Dziewczyny, które wzięły w nim udział, były w dobrej formie i zestaw ćwiczeń, który przygotowała Marta, pomimo, że był bardzo wymagający, sprostał ich oczekiwaniom.

Marcie zależało przede wszystkim na rozruszaniu całego ciała, ale będąc świadomą letniej aury, przygotowała ćwiczenia tak, aby trening był bezpieczny i zdrowy.

Zobaczcie nasz film z treningu i mamy nadzieję, że na następnym będzie jeszcze więcej dziewczyn, które chcą się dobrze bawić a zarazem zadbać o siebie!

Śledźcie Martę na Instagramie: @martapersonaltrainerny

lub Facebook: https://www.facebook.com/martapersonaltrainerny

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here