Piastowskie Zdrowie: torcik wedlowski na osłodę

Reklama - Advertisement

W tym tygodniu PIAST poleca: TORCIK WEDLOWSKI. Czas świąteczny, to czas idealny aby osłodzić życie sobie i swoim bliskim. Kupując oryginalnie, ręcznie zdobiony, czekoladowy torcik wedlowski, wywołasz uśmiech na twarzy osoby obdarowywanej.

Torcik stworzony jest z wafla, przekładanego kremem orzechowym, wszystko to w polewie czekolady Wedla. 

Dzięki firmie PIAST z Garfield, NJ możecie swoje ulubione produkty polskie zamówić na stronie internetowej www.PIAST.com – produkty dostarczone będą do Waszego domu za pośrednictwem UPS lub poczty amerykańskiej. Dostawa do każdego miejsca w USA, a dla zamawiających ze wschodniego wybrzeża USA, dostawa już następnego dnia! Produkty dostarczane są w specjalnych kontenerach chłodniczych, co gwarantuje ich swieżość. 

Wyprawa do polskiego sklepu, choć przyjemna, wiąże się z czasem i podróżą. Dzięki firmie PIAST możesz zamówić zakupy przez internet, z zacisza swojego domu, z pracy, a nawet używając telefonu komórkowego!

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here