Piesza Pielgrzymka do Amerykańskiej Częstochowy w tym roku tylko z Great Meadows

Reklama - Advertisement

Gościem Radio RAMPA jest Ojciec Tadeusz Lizińczyk, Prowincjał Paulinów w USA. Ojciec Lizyńczyk zaprasza na pieszą pielgrzymkę do Amerykańskiej Częstochowy, która w tym roku wraca po pandemicznej przerwie. Wierni wyruszą z Great Meadows w NJ 4 sierpnia, aby przybyć do Amerykańskiej Częstochowy w Doylestown, PA, w niedzielę, 7 sierpnia. 

Jak podkreśla Ojciec Lizyńczyk, w tym roku z organizacyjnych zmian ważna jest ta: pielgrzymi wyruszą tylko z Great Meadows, a nie też z Trenton i Filadelfii jak w poprzednich latach. Do pielgrzymów na trasie dołączyć można jednak każdego dnia. Wszystkie informacje znajdziecie na stronie:

http://www.walkingpilgrimage.us/Polski/PieszaPielgrzymka.html

W wywiadzie dla Radio RAMPA Ojciec Prowincjał opowiada o swoich intencjach pielgrzymkowych, a także, o poświęceniu i wierze pielgrzymów. Jak mówi, pielgrzymka to radość z powrotu wiernego na drogę symbolicznego podążania za Panem Bogiem, a także, wyjątkowa wspólnota ludzi, którzy pomagają sobie aby dotrzeć do celu.

Artur Adamski
Właściciel, Prezes i współzałożyciel Radio RAMPA. Ukończył Rutgers Business School. Przez lata współpracował z firmami amerykańskimi, zajmując się planowaniem budżetu i zarządzaniem finansami. Odpowiedzialny za rozwój firmy, kwestie finansowe i marketingowe.
Artur Adamski

Latest posts by Artur Adamski (see all)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here