Policja bojkotuje Quentina Tarantino

Reklama - Advertisement

W sobotę, reżyser Quentin Tarantino, twórca filmów takich jak “Kill Bill,” “Pulp Fiction” czy “Django Unchained,” wziął udział w demonstracji zorganizowanej przeciwko policji w Washington Square Park w Nowym Jorku. Po tym wydarzeniu, policyjny związek zawodowy nawołuje o bojkot wszystkich filmów reżysera.

Według Washington Post, Tarantino powiedział, że ” Kiedy widzę morderców, nie jestem obojętny… Muszę morderców nazwać mordercami,” oraz dodał, że w dzisiejszych czasach za często policjanci stają się mordercami.

Wystąpienie reżysera miejsce miało niespełna tydzień po tym, jak kolejny oficer policji nowojorskiej, Randolph Holder, zginął na służbie. Policjanci podkreślają, że trudno nie spodziewać się podobnych wystapień od twórcy filmowego, którego produkcje opierają się na przemocy i działalności kryminalnej.

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here