Sześć dni do maratonu: Monika i Artur Tyszuk – rodzinne bieganie

Reklama - Advertisement

Na sześć dni przed maratonem nowojorskim, goścmi Radio RAMPA jest małżeństwo: Monika i Artur Tyszuk, zrzeszeni w Polska Running Team. Oboje biorą udział w maratonie – dla Moniki jest to pierwszy, a do udziału w nim zakwalifikowana została dzięki loteri! Monika już w roku ubiegłym zaraziła się bieganiem, kiedy to pomagała przygotować się do biegu w maratonie swojemu meżowi.

Matka, kobieta pracująca zawodowo i … biegająca – jak łączy to wszystko? Jak do biegania nastawione są dzieci pary? Jak wyglądają treningi?

A ponadto, Artur opowiada o wydarzeniach jakie zaplanowane są na ten tydzień – w Nowym Jorku trwa święto biegania, i wiele atrakcji czeka nie tylko na maratończyków.

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here