Polka w finale “America’s Got Talent”

Reklama - Advertisement
Polka, Sara James oczarowała zarówno jury, jak i publiczność w półfinale programu rozrywkowego “America’s Got Talent”. Podczas wtorkowego występu, Sara otrzymała owacje na stojąco od jury, którzy nazwali ją “wielką gwiazdą”. Wystąpiła z piosenką “Rocketman” Eltona Johna. “Wybór piosenki był po prostu genialny” – komentował Simon Cowell.
 

14-letnia Sara James do półfinału „America’s Got Talent” trafiła bezpośrednio z odcinka castingowego, w którym zaśpiewała piosenkę „Lovely” autorstwa Billie Eilish. Simon Cowell wcisnął tzw. złoty przycisk, uprawniający do automatycznego udziału w półfinale. Wersję Sary, opublikowała sama Eilish. 

Po głosowaniu, które trwało przez 24 godziny, w środę wieczorem poznaliśmy werdykt – Sara James weźmie udział w wielkim finale show, a co za tym idzie, młoda artystka ma szansę wygrać milion dolarów* i kontrakt na występy w Las Vegas. 

Przed nami jeszcze dwa półfinały, a finałowe show odbędzie się 13 września. Wyniki poznamy dzień później, 14 września. 

Sara James urodziła się 10 czerwca 2008 roku w Słubicach. Mieszka w miejscowości Ośnie Lubuskie w Polsce. Jest córką Arlety Dancewicz i Johna Jamesa. 

Czyżby po zwycięstwie w The Voice Kids oraz drugim miejscu na Eurowizji Junior 2021 przyszedł czas na podbój Ameryki?

Polonia w USA może głosować na naszą rodaczkę. Program emitowany jest przez telewizję NBC. Szczegóły na stronie bliżej występu. 

https://www.nbc.com/americas-got-talent 

*Zwycięzca otrzyma pieniądze w wypłatach podzielonych na przestrzeni lat, lub ma opcję odebrać jednorazowo sumę pomniejszoną o podatki, co w efekcie daje wypłatę dużo mniejszą niż milion dolarów. 

Zobacz występ Polki:

 

Zdjęcie: YouTube

 

Teresa Myśliwiec

Teresa Myśliwiec

Reporter/Redaktor radiowy. Ekonomistka z wieloletnim doświadczeniem w sektorze bankowym na różnych stanowiskach, w tym zarządczych. Doktor nauk społecznych z zakresu psychologii i wykładowca akademicki. Ponadto dyplomowany coach i doradca zawodowy.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here