Polonijne Mistrzostwa Ameryki w Tańcu Towarzyskim

6 marca 2016 roku odbyły się kolejne, siódme już Polonijne Mistrzostwa w Tańcu Towarzyskim, organizowane w New Jersey przez Józefa Pałkę oraz jego szkołę tańca Joseph Dance Studio.

Na tym wielkim wydarzeniu pojawiła się również konsul generalna Pani Urszula Gacek. Podczas mistrzostw odbył sie również wyczekiwany przez wszystkich zgromadzonych pokaz tańca towarzyskiego w wykonaniu wychowanków Joseph Dance Studio, którzy wygrali program American Got Talent.

Jak mówi sam Józef Pałka, chce wychowywać poprzez taniec i dzielić sie z tancerzami pasją do tańca.

Zapraszamy do wysłuchania wywiadu.

 

About The Author

Related posts

Polonijne Mistrzostwa Ameryki w Tańcu Towarzyskim

Szóste Polonijne Mistrzostwa Ameryki w Tańcu Towarzyskim pod patronatem Konsulatu Generalnego RP w NY odbyły się w niedzielę, 19 kwietnia 2015 roku, w Ukrainian Center w Passaic, NJ. Organizatorem całego wydarzenia był Pan Józef Pałka. Na mistrzostwa zgłosiło się 125 tancerzy, którzy wzięli udział w rywalizacji. Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody w postaci medali i dyplomów, ale tylko najlepsi opuścili zawody z nagrodą główną i złotym medalem.

Podczas mistrzostw gościnnie wystąpili również sześciokrotni mistrzowie świata Anna Kaczmarski wraz ze swoim partnerem Patrykiem Płoszajem, a takze finalistka programu You Can Dance Anna Matlewska. 

Zapraszamy do wysłuchania relacji audio z tego wydarzenia. Kliknij w link poniżej!

Archive

Archive

Archive

Latest posts by Archive (see all)

About The Author

Related posts