Polska adwokat na czele departamentu prawa małżeńskiego i rodzinego w renomowanej firmie prawniczej Norris McLaughlin

Reklama - Advertisement

Firma prawnicza Norris McLaughlin, P.A., będąca w dwudziestce najlepszych firm prawniczych w metropolii nowojorskiej, ogłosiła odbudowę swojego departamentu prawa małżeńskiego i rodzinnego, mianując mecenas Karolinę Dehnhard nowym partnerem w firmie i jednocześnie szefową praktyki. Mecenas Dehnhard przeszła do Norris McLaughlin z firmy Budd Larner, P.C., gdzie również zajomowała stanowisko partnera w departamencie prawa rodzinnego. Karolina Dehnhard znana jest słuchaczom Radio RAMPA jako współprowadząca programu “Zawsze Jest Wyjście,” a także prezes Polish-American Chamber of Commerce North-East. 

Mecenas Dehnhard, będzie odpowiedzialna za prowadzenie i rozwój departamentu, a skoncentrowana będzie, między wieloma kwestiami, przede wszystkim na rozwiązywaniu kompleksowych spraw finansowych, włączając ewaluacje biznesowe w kraju i za granicą; podział opieki nad dziećmi; wpływ statusu imigracyjnego na małżonków i dzieci w trakcie rozwodu; rozwody międzynarodowe. 

Mecenas Dehnhard posiada wieloletnie doświadczenie w dziedzinie prawa małżeńskiego i rodzinnego, a w nowej firmie będzie miała jeszcze większe możliwości aby lepiej służyć swoim klientom. Dehnhard będzie również odpowiedzialna za otworzenie i prowadzenie nowego biura firmy w Short Hills, NJ. 

“Jestem podekscytowany, że Karolina dołącza do firmy i że będziemy odbudowywać naszą praktykę prawa małżeńskiego i rodzinnego. Jej wiedza i wszechstronne doświadczenie w tej dziedzinie będą wielką korzyścią dla firmy, dając nam możliwość zaoferoania klientom pełnej gamy usług na personalnym poziomie, zawsze docenianmy i oczekiwanym przez naszych klientów,” powiedział John N. Vanarthos, przewodniczący rady dyrektorów firmy. “Dla firmy, która zawsze traktowała personalne podejście do klienta za najważniejsze, nie możemy się doczekać aż Karolina i jej drużyna zaczną pracować z naszymi klientami, a także, cieszymy się z połączenia Bridgewater, naszego głównego biura w New Jersey, z Short Hills,” powiedział Vantharos, dodając, że Richard Norris, jeden z najdłużej działających członków firmy, cieszy się z odbudowy praktyki prawa rodzinnego.

Karolina Dehnhard występuje jako gość w różnorakich programach telewizyjnych, jest autorem artykułów na temat prawa rodzinnego w wielu publikacjach, m.in. w North Jersey Woman Magazine, Industry Magazine, VUENJ. Jest również współprowadzącą dwóch programów radiowych, “The Law Matters” w Radio WMTR i “Zawsze Jest Wyjście” w Radio RAMPA.

Karolina Dehnhard uhonorowana została również wieloma nagrodami za swoją działalność prawniczą i biznesową, m.in. w tym roku wyrózniona została jako Top Women in Law, a w 2016 roku znalazła się w gronie Top 25 Leading Entrepreneurs in New Jersey.  Karolina wyróżniona została również za swoją działalność charytatywną, w 2018 roku odbierając nagrodę Multiple Sclerosis Association of America, gdzie angażuje swój czas i środki już od ponad 10 lat. Karolina jest również założycielem Divorce Dynasty, platformy zrzeszającej profesjonalistów, którzy pomagają w przejściu różnych faz rozwodu.

 

 

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here