Portal CNN Travel opublikował listę 23 kierunków polecanych na podróże w 2023 r.

Na pierwszym miejscu znalazła się Polska za swoją postawę i pomoc wobec Ukraińców, dlatego wspieranie polskiej turystyki i całej gospodarki Polski to w obecnej sytuacji dobry i potrzebny uczynek – stwierdziła Julia Buckley z CNN. Wśród miejsc w Polsce, które warto odwiedzić, redaktorka CNN wskazała Warszawę, Kraków, Gdańsk, Wrocław i Poznań. Poleciła również wypoczynek na łonie natury, wśród lasów, jezior i gór. Julia Buckley podkreśliła również, że wszystkie większe miasta Polski ze swoimi atrakcjami turystycznymi znajdują się z dala od granicy z Ukrainą, są więc bezpieczne.

Na kolejnych miejscach znalazły się:

Zachodnia Australia, Liverpool/Anglia, Charleston/Karolina Południowa, Wilno/Litwa, Fiji, Manaus/Brazylia, Saloniki/Grecja, Rwanda, Göteborg/Szwecja, Ras al-Khaimah/Zjednoczone Emiraty Arabskie, Laos, Gruyères/Szwajcaria, Minneapolis/Minnesota, Bogota/Kolumbia, Dolina Mustanga/Nepal, Tanzania, Kair/Egipt, Naoshima/Japonia, Belize, Oaxaca/Meksyk, Ottawa/Kanada, Uganda. 

Teresa Myśliwiec

Teresa Myśliwiec

Reporter/Redaktor radiowy. Ekonomistka z wieloletnim doświadczeniem w sektorze bankowym na różnych stanowiskach, w tym zarządczych. Doktor nauk społecznych z zakresu psychologii i wykładowca akademicki. Ponadto dyplomowany coach i doradca zawodowy.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here