Robert Holden ponownie kandyduje do Rady Miasta Nowy Jork

Reklama - Advertisement

Członek Rady Miasta Nowy Jork Robert Holden (D-Maspeth) ogłasza swoją kandydaturę do ponownych wyborów na radnego miasta w 30. Dystrykcie.

„Z dumą ogłaszam moją kandydaturę do ponownego wyboru do Rady Miasta Nowy Jork” — powiedział Członek Rady Holden. „Ciężko pracowałem, aby dystrykt otrzymał rekordowe fundusze na parki, ośrodki seniora i szkoły, i skupiłem się na jakości życia, bezpieczeństwie publicznym i poprawie warunków życia. Nie mogę się doczekać, aby nadal być głosem rozsądku i zdrowego rozsądku w Radzie Miasta Nowy Jork i służyć ciężko pracującym podatnikom w 30. Dystrykcie”.

Członek Rady Holden ma udokumentowane osiągnięcia w pozyskaniu rekordowych funduszy dla dystryktu i ugruntował swoją pozycję lidera w Radzie Miasta Nowy Jork. Zasiadając w Radzie Miasta Nowy Jork od 2018 roku, Holden był przewodniczącym Komisji ds. Technologii, a obecnie przewodniczy Komisji ds. Weteranów. Jest także współprzewodniczącym tzw. “Common Sense Caucus” w radzie miasta. 

Wybory do Rady Miasta Nowy Jork w 2023 r. odbędą się 7 listopada 2023 r., a prawybory odbędą się 27 czerwca 2023 r. Ze względu na zmianę granic dystryktów i zmiany w statucie Nowego Jorku w 2020 r., członkowie Rady wybrani podczas wyborów do Rady Miasta w 2021 i 2023 r. będą sprawować dwuletnią kadencję, przy czym pełne czteroletnie kadencje zostaną wznowione po wyborach do Rady Miasta Nowy Jork w 2025 r.

Więcej informacji na temat kampanii Roberta Holdena można znaleźć na stronie https://holdenforcitycouncil.com/

Zdjęcie: Robert Holden/Twitter

Teresa Myśliwiec

Teresa Myśliwiec

Reporter/Redaktor radiowy. Ekonomistka z wieloletnim doświadczeniem w sektorze bankowym na różnych stanowiskach, w tym zarządczych. Doktor nauk społecznych z zakresu psychologii i wykładowca akademicki. Ponadto dyplomowany coach i doradca zawodowy.
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here