Polska restauracja na Staten Island – Chris’s Restaurant już zaprasza!

Reklama - Advertisement

W sobotę, 19 sierpnia, przyjęcie z okazji otwarcia swojej drugiej lokalizacji, urządzili Państwo Krzysztof i Halina Lechowicz, właściciele Chris’s Restaurant – słynącej z polskiej kuchni restauracji w Nowym Jorku. Wielu naszych rodaków, ale również i Amerykanów, pokochało kuchnię u Chrisa, która od 8. lat z powodzeniem działa w dzielnicy Bensonhurst na Brooklynie. Na zdjęciu powyżej widzicie Państwa Lechowicz w towarzystwie kucharza restauracji, Mirosława. 

Już od najbliższego piątku, 25. sierpnia, Chris’s Restaurant otworzy swoje drzwi dla klientów przy 1571 Richmond Rd. w dzielnicy Staten Island. Placek po węgiersku, ręcznie robione pierogi, polędwiczki i specjał zakładu – tatar z łososia – to tylko niektóre przysmaki zachwalane przez gości. Mieszkańcy Staten Island z przyjemnością powitali nową restaurację. Takiego właśnie miejsca w ich dzielnicy brakowało – eleganckie, ale ciepłe wnętrze, jest idealne na spotkanie biznesowe czy obiad z rodziną. Szczególnie ważne, że jest to jedna z pierwszych restauracji z polską kuchnią w tej dzielnicy, która tak licznie zamieszkiwana jest przez Polaków. Ponadto, w Chris’s Restaurant urządzić można przyjęcie lub bankiet, nawet na 100 osób.

Zapraszamy do wysłuchania relacji audio, w której usłyszycie wywiad z Krzysztofem i Haliną Lechowicz, a także wrażenia gości, z tego co zobaczyli i spróbowali w Chris’s Restaurant.

 

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here