Polska vs. Niemcy – obstaw wynik i wygraj!

Reklama - Advertisement

Już w piątek, 4 września, dojdzie do kolejnego historycznego spotkania pomiędzy piłkarską reprezentacją Polski i Niemiec. Mecz, który odbędzie się we Frankfurcie , jest kolejnym w fazie eleiminacji do Mistrzostw Europy 2016.

Po ostatnim spotkaniu, w którym Polska drużyna pokonała Niemców 2:0, Polacy mają wielką nadzieję na kolejne zwycięstwo. My wierzymy, że się uda! Obecnie Polska drużyna prowadzi w grupie D, czując oddech Niemców, którzy z jednym punktem mniej plasują się na drugim miejscu.

Polska w nadchodzącym meczu prowadzona będzie przez naszych najsilniejszych piłkarzy Kubę Błaszczykowskiego, Łukasza Piszczek i Roberta Lewandowskiego. Niemcy w tym meczu liczą na takich zawodników jak Bastian Schweinsteiger, Marco Reus, Toni Kroos, czy Thomas Müller.

Mecz rozpocznie się o godz. 2:45 czasu wschodniego w USA.

Jaki Wy obstawiacie wynik? Wśród osób, które poprawnie wytypują wynik meczu, wylosujemy Kubek Radio RAMPA! Czekamy na Wasze propozycje w komentarzach!

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski
Monika Adamski

Latest posts by Monika Adamski (see all)

Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here