Wygraj spotkanie z Papieżem Franciszkiem w Nowym Jorku

Zdjęcie: Korean Culture and Information Service/Wikipedia
Reklama - Advertisement

Do poniedziałku trwa loteria w której wygrać można dwa bilety na spotkanie z Papieżem Franciszkiem w Central Parku, 25 września, w trakcie jego wizyty w Nowym Jorku.

Aby wygrać należy zadzwonić pod numer 311 lub wypełnić aplikację na stronie internetowej: http://www1.nyc.gov/nyc-resources/papal-visit.page

Zwycięzcy powiadomieni zostaną poprzez email 10 września.

Jak informuje urząd miasta Nowy Jork, do rozdania są dziesiątki tysięcy biletów, a w loterii udział mogą wziąć tylko i wyłącznie rezydenci stanu Nowy Jork.

Procesja z udziałem Papieża jest przewidziana na 25 września wzdłuż Central Park West Drive. Papież jechać będzie Papamobile. Rejestracja gości nastąpi w samo południe. Szczegółów dotyczących sprawdzania bezpieczeństwa tego wydarzenia póki co nie ujawniono.

Papież w Nowym Jorku przebywać będzie od 24 do 26 września i przemówi przed Zgromadzeniem Ogólnym ONZ, odwiedzi pominik 11 września i odprawi Mszę Świętą w Madison Square Garden.

Przed wizytą w Wielkim Jabłku, Papież Franciszek wystąpi przed Kongresem Amerykańskim w Waszyngtonie 24 września.

Z Nowego Jorku Papież wyruszy do Filadelfii, gdzie 26 i 27 września poprowadzi Światowe Spotkanie Rodzin, największy zjazd rodzin katolickich na świecie, który odbywa się co trzy lata.

 

 

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here