Polski Festiwal na Staten Island – 30 czerwca

Reklama - Advertisement

Zapraszamy na Polski Festiwal na Staten Island, który w tym roku odbędzie się 30 czerwca! Festiwal od lat organizowany jest przez Parafię Św. Stanisława Kostki na Staten Island. 

Festiwal odbędzie się w Snug Harbor Cultural Center na Staten Island. W tym roku wystąpią: goście z Polski – CELLO BROTHERS, czyli duet wiolonczelowy, partnerzy Yamaha Music Europe oraz najmłodsi ambasadorzy marki Yamaha Music w Polsce. Ponadto muzykę zapewnią The Masters i DJ Tomek. Nie zabraknie też tradycyjnej polskiej muzyki folkowej. 

Festiwal jest prawdziwie rodzinny – wstęp dla dzieci poniżej 12 roku życia jest za darmo. Na miejscu dla dzieci wiele atrakcji – karuzele, dmuchańce, słodycze, zabawy i gry.  

Już teraz zapraszamy aby wziąć udział w loterii z atrakcyjnymi nagrodami – każdy przy zakupie biletu, otrzymuje od razu jeden los na loterię. 

Po raz kolejny – festiwal poprowadzi – Monika Adamski, redaktor naczelna Radio RAMPA. 

Do zobaczenia! 

Więcej o Cello Brothers: https://cellobrothers.pl/o-nas/

Zobacz jak było rok temu:

Polski Festiwal na Staten Island – tysiące Polaków razem świętowało swoje pochodzenie – Video

 

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here