Polskie Stowarzyszenie Młodzieży rozpoczyna rok wielkim balem

Advertisement

Polskie Stowarzyszenie Młodzieży – Polish Youth Association – rozpoczyna kolejny rok działalności wielkim balem! Już 14 stycznia, w przepięknym The Legacy Castle w New Jersey. 

Bal Młodzieży jest kontynuacją tradycji rozpoczętej przez Organizację Studentów Polskich w 1997 roku – bal organizowany był przez ponad 20 lat i stanowił główne źródło zarobku programu stypendialnego, prowadzonego przez organizację studencką. Polish Youth Association planuje wznowić program, a bal ponownie, ma służyć zebraniu funduszy na ten cel. 

Jak mówi w rozmowie z Radio RAMPA Jakub Staniewski, prezes Polish Youth Association, organizacja planuje wręczenie stypendiów już w 2024 roku.

W nadchodzącym balu udział weźmie przynajmniej 300 osób – większość z nich to młodzież – studenci szkół wschodniego wybrzeża USA.

Więcej informacji: https://www.polishyouth.org/

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy.

 

Prezes Polish Youth Association – Jakub Staniewski:

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here