Prawo w Twoich Rękach, odcinek 6: Samo Życie

Trust On Dartboard Showing Mistrust Or Unreliable
Reklama - Advertisement

W kolejnej audycji Prawo w Twoich Rękach z udziałem eksperta, mecenas Joanną Gwóźdź, skupiamy się na kwestii trust i testamentów, przywołując sytuacje, które mogą dotyczyć każdego z nas.

Sytuacja 1)

Jak rozporządzić majątkiem, kiedy jesteśmy z związku małżeńskim, w którym każdy z małżonków ma swoje dzieci z innego związku? Co zrobić, kiedy jesteśmy manipulowani przez zięcia/synową? Co kiedy ktoś chce wpłynąć na naszą wolę? Jak możemy zabezpieczyć siebie, w dalszym ciągu, zabezpieczając nasze dzieci?

Sytuacja 2)

Co zrobić kiedy mamy majątek w USA, ale nie mamy tutaj żadnej rodziny, a nie chcemy aby nasz dobytek trafił w ręce rodziny, której nie znamy? Jak uchronić się od sprawy spadkowej i zapewnić sobie wykonanie własnej woli?

Posłuchajcie:

 

Nie odpowiedzieliśmy na wszystkie Twoje pytania? Pojawiło się więcej pytań? Zadzwoń do adwokat Joanny Gwóźdź i umów sie na bezpłatną konsultację – 718 349 2300, 718 349 2300. Koniecznie, wspomnij, że dzwonisz po wysłuchaniu naszej audycji!

Odwiedzić możesz również biuro – teraz na Greenpoincie – 188 Eckford Street.

Wielu z nas nie myśli o jutrze, wydaje nam się, że na wszystko mamy jeszcze czas. Dopiero w momencie choroby lub śmierci – otwierają nam się oczy. Niestety, wtedy jest już za późno. Nie pozwól, aby Twój majątek przejął dom starców, by Twoi najblizsi byli pozbawieni spadku. Nie dopuść, aby Twoje niepełnosprawne dziecko straciło świadczenia socjalne. Zapewnij nieletnim dzieciom opiekę… Nie zostawiaj swojego życia przypadkowi.

 

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here