Prezydent USA Donald Trump oświadcza, że “w sposób uporządkowany” przekaże władze

Reklama - Advertisement

Prezydent Donald Trump po raz pierwszy oświadczył, że przekaże w „uporządkowany sposób” władzę prezydentowi elektowi Joe Bidenowi. Oświadczenie Prezydenta opublikował na Twitterze Dan Scavino, doradca prezydenta ds. komunikacji. 

“Pomimo tego, że totalnie nie zgadzam się z wynikami wyborów, i mam za sobą fakty, mimo wszystko, 20 stycznia nastąpi uporządkowane przekazanie władzy. Zawsze mówiłem, że będę kontynuował naszą walkę, aby upewnić się, że policzone zostaną tylko legalne głosy. Podczas gdy to oznacza koniec, najlepszej pierwszej kadencji w historii prezydentury, to tylko początek naszej walki o Uczynienie Ameryki Wielkiej.”

 

 

 

(IAR/RadioRAMPA)

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here