Pytanie do burmistrza NYC – obwodnice na Greenpoincie?

Reklama - Advertisement

Radio RAMPA należy do grupy akredytowanych przy burmistrzu miasta Nowy Jork mediów. Monika Adamski, redaktor naczelna Radio RAMPA, bierze udział w konferencjach prasowych z udziałem burmistrza, gdzie zadaje pytania dotyczące spraw Polonijnych, ale również, lokalnych dzielnic w których mieszka Polonia. 

Na ulicach Greenpointu, zapytaliśmy ostatnio przechodniów, o ich pytania do burmistrza miasta. Jedno z nich dotyczyło możliwości wybudowania obwodnicy w mieście. My zapytaliśmy konkretnie o obwodnicę przy dzielnicy Greenpoint, i o to, czy miasto ma plan na to, jak odciążyć małe ulice dzielnic takich jak Greenpoint, od ruchu ciężkich pojazdów i ciężarówek.

Posłuchajcie odpowiedzi: 

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here