Radio RAMPA na żywo z Lake Placid

Advertisement - Reklama

Radio RAMPA otrzymało akredytację na Puchar Świata w Skokach Narciarskich w Lake Placid. Na miejscu będą Teresa Myśliwiec i Paweł Myśliwiec, którzy nagrywać będą dla Was materiał. Polskich kibiców zachęcamy do udzielania wywiadów i dzielenia się swoimi emocjami. Będzie to niezapomniana pamiątka dla całej Polonii, która jak wiemy, licznie stawia się na miejscu.

W czwartek wieczorem na miejscu zameldowała się już Teresa Myśliwiec. Szerszych relacji słuchajcie w Radio RAMPA w sobotę na antenie 620 AM po 3 p.m., a na bieżąco sprawdzajcie Radio RAMPA na Facebooku i Instagramie.

 

Reprezentacja Polski w skokach narciarskich na zawody PŚ w Lake Placid:
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Aleksander Zniszczoł
Paweł Wąsek
Tomasz Pilch
Jan Habdas

W zawodach Pucharu Świata FIS w skokach narciarskich biorą udział najlepsi skoczkowie narciarscy na świecie, walczący o miejsca na podium i punkty w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata w dwóch konkursach indywidualnych i konkursie super-drużynowym.

Przystanek w Lake Placid to 13. z 15. rundy Pucharu Świata, której kulminacją będą Mistrzostwa Świata, które odbędą się w dniach 24 lutego – 4 marca w Planicy w Słowenii.

Zwycięskie skoki są określane przez system punktowy, w którym wygrywa największa liczba punktów. Sędziowie oceniają występ zawodnika na podstawie jego dystansu i stylu. Super Team, który debiutuje w Pucharze Świata mężczyzn w Lake Placid, został zaprojektowany z myślą o mniejszych krajach, które nie są w stanie wystawić czteroosobowej drużyny. Każda super drużyna składa się z dwóch sportowców z każdego kraju, którzy rywalizują w formacie trzech rund eliminacyjnych.

W piątek, 10 lutego zawodnicy rozpoczynają oficjalne treningi, a w sobotę i niedzielę (11-12 lutego) zaplanowane są zawody indywidualne i drużynowe, a także rozdanie nagród i medali.

Artur Adamski
Właściciel, Prezes i współzałożyciel Radio RAMPA. Ukończył Rutgers Business School. Przez lata współpracował z firmami amerykańskimi, zajmując się planowaniem budżetu i zarządzaniem finansami. Odpowiedzialny za rozwój firmy, kwestie finansowe i marketingowe.
Artur Adamski

Latest posts by Artur Adamski (see all)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here