RAMPA Reportaż: Papież Franciszek w ONZ

Reklama - Advertisement

25 września 2015 roku Papież Franciszek wystąpił przed Zgromadzeniem Ogólnym Organizacji Narodów Zjednoczonych. Po przyjeździe do ONZ, Papieża przywitał sekretarz generalny Ban Ki-Moon. Po krótkim przejściu przez budynek organizacji, Papież udał się do sali zgromadzenia ogólnego, gdzie został przywitany na stojąco i z wielkimi owacjami.

Po oficjalnych słowach powitania jakie wystosował m.in. Ban Ki-Moon, przemówił Papież. Franciszek skupił się przede wszystkim na kwestiach związanych z pokojem na świecie, ochroną środowiska, biedą i użyciem broni nuklearnej. Wypowiedź Papieża miała charakter moralnej porady i nawoływania, a słowa jego były uważnie słuchane przez liderów z całego świata.

Radio RAMPA obecne było w sali Zgromadzenia Ogólnego podczas spotkania z Papieżem. Mieliśmy przyjemność reprezentować w tym właśnie miejscu polskie i polonijne media.

Zobaczcie reportaż.

Artur Adamski
Właściciel, Prezes i współzałożyciel Radio RAMPA. Ukończył Rutgers Business School. Przez lata współpracował z firmami amerykańskimi, zajmując się planowaniem budżetu i zarządzaniem finansami. Odpowiedzialny za rozwój firmy, kwestie finansowe i marketingowe.
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here