Sara James nie zwyciężyła amerykańskiego “Mam talent”

Advertisement - Reklama

W 17 edycji “Mam talent” w USA w wielkim finale Sara James zaśpiewała przebój Kate Bush “Running Up That Hill”. Polka nie przeszła jednak do końcowego etapu wielkiego finału, ostatniej piątki finalistów. Zwycięzcą całego show zostały tancerki, znane jako “Mayyas”.

Występ Sary zachwycił zarówno jurorów, jak i widzów, którzy nagrodzili ją owacją na stojąco. Jury komplementowało Sarę: piękna, perfekcjonistka, utalentowana, błyszcząca, młoda 14-latka, super gwiazda, jedno z najlepszych odkryć tego sezonu.

W trakcie ogłoszenia wyników zobaczyliśmy nie tylko skróty wszystkich finałowych występów, ale również specjalny show, podczas którego finaliści zaprezentowali się na scenie w towarzystwie zwycięzców poprzednich edycji, innych finalistów tego sezonu albo gwiazd. Sara James wystąpiła w towarzystwie zespołu “The Black Eyed Peas” i wykonała przebój tej grupy – “Let’s get it started”. Polka zastąpiła oryginalnie występującą w utworze piosenkarkę Fergie.

 

Zdjęcia: Sara Jones/Facebook

 

 
Teresa Myśliwiec

Teresa Myśliwiec

Reporter/Redaktor radiowy. Ekonomistka z wieloletnim doświadczeniem w sektorze bankowym na różnych stanowiskach, w tym zarządczych. Doktor nauk społecznych z zakresu psychologii i wykładowca akademicki. Ponadto dyplomowany coach i doradca zawodowy.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here