Sara James w wywiadzie dla Radio RAMPA zaprasza na koncert w NYC!

Reklama - Advertisement

Gościem Radio RAMPA jest Sara James, Polka, która podbiła serca amerykańskiej publiczności występując w programie America’s Got Talent – Sara doszła do samego finału. Zachwyciła jurorów jak i amerykańską publiczność wykonaniem takich hitów jak „Lovely”  Billie Eilish, “Rocketman” Eltona Johna czy “Running Up That Hill” Kate Bush. 

Sara James wystąpi podczas Koncertu Świątecznego z okazji 10-lecia Radio RAMPA! Koncert odbędzie się 12 grudnia – w poniedziałek – w klubie EUROPA, który reaktywowany zostaje tylko na ten jeden wieczór specjalnie dla Radio RAMPA. 

Sara James w wywiadzie opowiada o kulisach występu w America’s Got Talent, o swoich planach zawodowych, dorastaniu i występie w NYC. Zapraszamy!

Bilety na koncert do nabycia na stronie www.RampaBilety.com 

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here