Sklep Whole Foods otwiera się w dzielnicy Williamsburg

Selective focus in the middle of chicken spice
Reklama - Advertisement

Już 26 lipca swoje drzwi otworzy drugi co do wielkości sklep Whole Foods w Nowym Jorku. Położony przy Bedford Ave. i 4th North Street, sklep rozciąga się na powierzchni 51,000 stóp kwadratowych.

Po czterech latach problemów prawnych i nie tylko, w końcu ustalona została data otwarcia jednego a najbardziej “trendy” sklepów w żwynością, jakie ma w swoich granicach Nowy Jork. Dla jednych trendy, dla innych, zbyt drogi, sklep niewątpliwie cieszyć będzie się popularnością w tym szybko rozwijającym się osiedlu Brooklynu.

Budynek nowego sklepu jest bardzo nowoczesny: szklane ściany, wysokie wnętrza, parking na 28 samochodów. Oprócz tradycyjnego sklepu, na piętrze będzie również kafejka oraz sekcja z gotową żywnością.

Niewątpliwie, kolejny z tzw. chain stores, w tej dzielnicy zagraża małym, prywatnym biznesom. Co sądzicie?

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here