Sobo Fashion zaprasza na POP UP SHOW – zaprojektuj swoją własną torebkę i wygraj sesję zdjęciową

Twórcy marki SOBO

Firma Sobo Fashion została założona przez Martę Gusztyn i Wiktora Braneckiego – Polaków, mieszkających w Nowym Jorku. Są oni pasjonatami tego co dobre i tego co modne. Firma SOBO słynie z unikatowych torebek oraz serii okularów, które zakupić możecie na ich stronie: https://sobofashion.com/

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom współczesnej kobiety, która chce być wyjątkowa, ale i posiadać rzeczy wygodne i dobrej jakości, twórcy stworzyli torbę, którą każda z klientek zaprojektować może na 2700 sposobów – tak, to nie pomyłka! Tyle kombinacji torebek istnieje: dobieracie tzw. body torby, następnie jej wykończenie oraz rączki. Każda z kobiet ma szansę na stworzenie swojej unikatowej torebki, a w razie potrzeby, poprzez dokupienie akcesoriów, jej zmianę według potrzeby.

Już 13 LISTOPADA, w niedzielę, w godz. 11 a.m. – 6 p.m. miejsce będzie miał pokaz torebek, podczas którego każdy z odwiedzających, będzie mógł stworzyć swoją własną torebkę. Wstęp na ten POP UP SHOW jest za darmo. Każdy kto przy lampce wina porozmawiać chce o modzie, jest mile widziany. Adres: 42 West St., Brooklyn, NY 11222 – róg West Street i Greenpoint Ave. na Greenpoincie. Samo miejsce jest wyjątkowe – widok na Manhattan i bliskość parku, są dodatkowym plusem.

Dla wszystkich, którzy udział wezmą w pokazie, specjalna oferta firmy SOBO, a także niespodzianka. Dla Pań, które stworzą unikatowy projekt swojej torebki, nagroda – udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej, promującej markę.

Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z twórcami marki.

sobo-fashion
Widok z miejsca, w którym odbędzie się wydarzenie. Na pierwszym planie: torebka SOBO / Zdjęcie: Sobo Fashion

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here