Spotkanie dla Singli – 27 sierpnia w Amerykańskiej Częstochowie

Reklama - Advertisement

27 sierpnia w Amerykańskiej Częstochowie odbędzie się spotkanie dla Singli. Organizatorem i inicjatorem tych spotkań jest Wspólnota Odnowy w Duchu Św. “Lew Judy” działająca przy Parafii Św. Stanisława Biskupa i Męczennika na Manhattanie. Jest to 3. edycja tych spotkań. Projekt ruszył w 2019 roku, a potem pandemia zawiesiła na trzy lata cykl tych spotkań. 

O tym skąd taki pomysł przywędrował do Ameryki, jaka przyświęca mu intencja opowiada Maja Madej była liderka Wspólnoty “Lew Judy” i jak sama mówi “głos” tej inicjatywy:

“W mądrości słów Św. Ignacego Loyoli widzimy wskazówkę do działania, by aktywnie szukać nowych relacji, równocześnie trwając w modlitwie: „Tak się módl, jakby wszystko zależało od Boga i tak pracuj, jakby wszystko zależało od ciebie.” 

Odpowiadając na te wezwanie, chcemy stworzyć bezpieczną przestrzeń do budowania nowych znajomości i przyjaźni. Przyjedź! Weź z sobą kolegę/koleżankę stanu wolnego! Przyjedź nawet po to, by odpocząć i przeżyć owocny czas z innymi!”

Więcej informacji można znaleźć w załączonym linku:

Spotkanie dla Singli – Narodowe Sanktuarium Matki Bożej Częstochowskiej (czestochowa.us)

Przy okazji Maja Madej przybliża również misję i charazmat swojej Wspólnoty, a także podaje informacje o zbliżajacych się we wrześniu rekolekcji ignacjańskich w ciszy. 

Zapraszmy do wysłuchania wywiadu z Mają Madej ze Wspólnoty Odnowa w Duchu Św. “Lew Judy”.

 

Teresa Myśliwiec

Teresa Myśliwiec

Reporter/Redaktor radiowy. Ekonomistka z wieloletnim doświadczeniem w sektorze bankowym na różnych stanowiskach, w tym zarządczych. Doktor nauk społecznych z zakresu psychologii i wykładowca akademicki. Ponadto dyplomowany coach i doradca zawodowy.
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here