Spotkanie opłatkowe PSFCU w New Jersey

Reklama - Advertisement

5 grudnia 2018 roku, Polsko-Słowiańska Federalna Unia Kredytowa zorganizowała doroczne spotkanie opłatkowe w New Jersey, w restauracji Cracovia Manor w Wallington. Spotkanie opłatkowe PSFCU to coroczna okazja do tego aby podziękować organizacjom współpracującym z Naszą Unią. 

Spotkanie gwiazdkowe to również okazja do podsumowań, a w mijającym roku nie brakowało wydarzeń i okazji do celebrowania: Nasza Unia uzyskała zysk netto w wysokości 15 milionów dolarów, co stanowi najwyższy zysk PSFCU w jej historii. Już na początku przyszłego roku, Nasza Unia ma osiągnąć wartość 2 miliardów dolarów, a także, w swoich szeregach zrzeszać ma 100 tysięcy członków. Rok 2018 to był również intensywny rok jeżeli chodzi o wydarzenia patriotyczne, związane z 100. rocznicą odzyskania przez Polskę Niepodległości – większość z nich, wpierana była przez PSFCU, a największe z nich – jak gala z udziałem amerykańskich polityków w Waszyngtonie, czy biało-czerwona flaga na Times Square, były inicjatywą Naszej Unii. 

Podczas spotkania, przedstawiciele organizacji, które wspierane są przez PSFCU, podkreślali zasługi Unii dla ich działalności. 

Spotkanie uświetnili muzycy: tenor Piotr Buszewski przy akompaniamencie Michała Biela, którzy zaprezentowali recital pieśni świątecznych oraz patriotycznych.

Następnie zgromadzeni podzielili się opłatkiem, który pobłogosławił ksiądz Feliks Marciniak z Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Wallington, NJ. 

 

Rampa TV
Telewizja na żądanie - oglądaj na stronie www.RAMPATV.com, a także dodaj kanał RAMPA TV na RokuTV i Amazon Fire.
Rampa TV

Latest posts by Rampa TV (see all)

Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here