Spotkanie z Maciejem Maroszem, współautorem książek z serii “Resortowe Dzieci”

Reklama - Advertisement

Kluby Gazety Polskiej New York i New Jersey zapraszają na otwarte spotkanie z Maciejem Maroszem, współautorem (wraz z Dorotą Kanią i Jerzym Targalskim) książek z serii “Resortowe Dzieci”, publicystą Gazety Polskiej.

Maciej Marosz przedstawi najnowszy tom z serii „Resortowe Dzieci”, „Politycy”, który opisuje powiązania pierwszoplanowych postaci polskiej polityki z komunistycznymi służbami. Książka będzie do nabycia. Spotkanie będzie również okazją do dyskusji o sytuacji politycznej w Polsce, a szczególnie o najistotniejszym obecnie sporze toczącym się wokół Trybunału Konstytucyjnego i o roli prawników w tym konflikcie. Zapowiada się interesująca dyskusja, gdyż poprzedzi ona kolejne, przyszłoroczne wydanie „Resortowych Dzieci”, które będzie dotyczyć sądownictwa.

Zapraszamy na spotkanie w piątek, 9 grudnia o godz. 7:30pm, w sanktuarium Jana Pawła II (parafia Matki Bożej Różańcowej), 6 Wall St., w Passaic, NJ 07055 (w sali parafialnej pod kościołem).

mmarosz_nynj_9dec

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here