Spotkanie z mediami w Departamencie Transportu NYC

Reklama - Advertisement

Radio RAMPA wzięło udział w spotkaniu z Komisarzem ds. Transportu miasta Nowy Jork, Ydanis Rodriguez – podzielił on się swoją historią, która jest dowodem na to, że w mieście NYC każdy, nawet przedstawiciel mniejszości narodowej, może sięgać po najwyższe stanowiska. Podkreślił jak ważne dla jego administracji jest zdrowie nowojorczyków i co w tym kierunku administracja planuje zrobić.

Rado RAMPA poruszyło temat związany z konfliktem wokół Open Streets – projekt, który rozpoczął się w 2020 jako odpowiedź na obostrzenia związane z COVID, dzisiaj wywołuje mieszane uczucia wśród nowojorczyków, którzy dotknięci są bezpośrednio zamkniętymi ulicami.

 

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here