Św. Jana Pawła II wspomina ks. prof. Wojciech Węgrzyniak z UPJPII

Reklama - Advertisement

Na antenie Radia RAMPA ks. prof. Wojciech Węgrzyniak wspomina swoje spotkania z Janem Pawłem II, tłumaczy skąd mogą brać się aktualne ataki na Papieża Polaka i w kogo tak naprawdę są wymierzone. Wyjaśnił również kontekst historyczny tamtych czasów.

Ks. prof. Węgrzyniak podpowiada, jak dobrze uczcić pamięć Św. Jana Pawła II w dniu 2 kwietnia – w jego 18-stą rocznicę śmierci.

Dodatkowo ksiądz profesor Wojciech Węgrzyniak komentuje stan zdrowia Papieża Franciszka – rozmowa nagrywana była w czwartek, kiedy Ojciec Święty przebywał jeszcze w szpitalu.

Gość Radio RAMPA udziela też wskazówek na dobre przeżywanie Wielkiego Tygodnia.

Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z ks. prof. Wojciechem Węgrzyniakiem, znanym biblistą, rekolekcjonistą i wykładowcą akademickim na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie. Z ks. prof. Węgrzyniakiem rozmawiała Teresa Myśliwiec. 

 

Teresa Myśliwiec

Teresa Myśliwiec

Reporter/Redaktor radiowy. Ekonomistka z wieloletnim doświadczeniem w sektorze bankowym na różnych stanowiskach, w tym zarządczych. Doktor nauk społecznych z zakresu psychologii i wykładowca akademicki. Ponadto dyplomowany coach i doradca zawodowy.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here