Polonez Parcel Service wznawia działalność – przejęty przez firmę Meest Polska

Wiadomość z ostatniej chwili – post będzie aktualizowany

Radio RAMPA otrzymało wiadomość o przejęciu firmy Polonez Parcel Service przez “polską firmę Meest Polska” /nazwa “polska” figuruje w informacji podanej w oświadczeniu firmy/. W sobotę, 1 kwietnia, poniższe pismo otrzymało wiele agencji współpracujących do tej pory z firmą, która przed trzema tygodniami nagle przestała funkcjonować. 

Radio RAMPA zweryfikowało wiarygodność listu ze swoimi źródłami. 

Jedną z najważniejszych informacji dla klientów jest to, że jak podaje Meest Polska w liście do agentów: „paczki z kontenerów, które znajdowały się w porcie w Niemczech oraz tranzycie będą wkrótce przetransportowane do Częstochowy,  a następnie zostaną przekazane do dystrybucji  i dostarczone do odbiorów. Także przesyłki, które na dzień 31 marca znajdowały się w naszym dotychczasowym magazynie w Linden, Nj zostaną wysłane i dostarczone.”

Pełna treść listu, do którego dotarło Radio RAMPA poniżej.

Zgodnie z informacjami podanymi na stronie internetowej Meest:

Meest International świadczy usługi logistyczne m.in. w sektorze e-commerce, zarówno dla osób prywatnych, jak i klientów biznesowych. W Polsce jesteśmy liderem na rynku sprzedaży transgranicznej. Specjalizujemy się w logistyce, usługach pocztowych i dostarczaniu przesyłek z krajów Unii Europejskiej do odbiorców na terytorium Ukrainy oraz innych krajów Europy Wschodniej i Azji Środkowej. Istotnym elementem naszej działalności jest obsługa przesyłek z USA do Polski i innych krajów europejskich.”

 

DOMA Export/POLONEZ Parcel Service “w kryzysie”

 

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here