Advertisement

Polsko-Słowiańska Federalna Unia Kredytowa wraz z Fundacją Uśmiechu Dziecka już po raz dziewiąty zaprasza Państwa do wzięcia udziału we wspólnej świątecznej akcji charytatywnej. Celem akcji jest zbiórka funduszy na pomoc potrzebującym dzieciom w USA oraz dla wybranych hospicjów dla dzieci w Polsce.

Na dzień 19 grudnia Polsko-Słowiańska Federalna Unia Kredytowa zebrała $94 382 na rzecz tej akcji. 

Termin przekazywania darowizn na rzecz dzieci z upośledzonych rodzin w USA i hospicjów dziecięcych w Polsce upływa z końcem tego roku.

Fundacja Uśmiechu Dziecka otworzyła w Unii cztery oddzielne konta, na które należy kierować wpłaty. Czas Bożego Narodzenia jest najlepszym czasem na pomoc i podarunki dla potrzebujących i chorych dzieci. 

Więcej informacji poniżej, w oddziałach PSFCU lub na stronie: https://en.psfcu.com/files/pslavic/1/file/Promos/2022_Children’s_Holiday_Smile_Donation_Flyer.pdf

Teresa Myśliwiec

Teresa Myśliwiec

Reporter/Redaktor radiowy. Ekonomistka z wieloletnim doświadczeniem w sektorze bankowym na różnych stanowiskach, w tym zarządczych. Doktor nauk społecznych z zakresu psychologii i wykładowca akademicki. Ponadto dyplomowany coach i doradca zawodowy.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here