Święto piłki nożnej – memoriał Kazimierza Deyny. Gość specjalny: Piotr Świerczewski, a także Łukasz Wachowski z PZPN

Advertisement

Już w najbliższy weekend, dwudniowe święto piłki nożnej w Metropolii nowojorskiej – Związek Polonijnych Klubów Piłkarskich zaprasza na Memoriał Kazimierza Deyny – 26 i 27 sierpnia w Serbskim ośrodku White Eagles Blairstown, NJ 07825. Turniej rozegrany zostanie w trzech kategoriach wiekowych w kat. Open, kat Over 30 i kat.Over 40, początek turnieju w sobotę i w niedzielę o godzinie 9:00 rano.

Turniej rozgrywany jest systemem grupowym (miniumum 3 mecze każdej drużyny), a następnie systemem pucharowym, w zależności od ilości startujących drużyn. Mecze rozgrywane są równocześnie na dwóch boiskach, drużyny grają w składach jedynasto-osobowych (10+1).

UWAGA UWAGA! W tym roku, patronat nad tym wydarzeniem przyjął Polski Związek Piłki Nożnej, a gośćmi specjalnymi będą Piotr Świerczewski, polski piłkarz, reprezentant Polskiej reprezentacji narodowej w latach 1992-2003, a także Dyrektor Departamentu Rozgrywek Krajowych PZPN Łukasz Wachowski.

W ten weekend, nie tylko pooglądacie polonijną piłkę nożną w najlepszym wydaniu, nie tylko poznacie gości specjalnych, ale także, spędzicie czas w rodzinnej atmosferze: podczas pikniku masa atrakcji dla dzieci – dmuchane trampoliny i zjeżdzalnie, żąglerka i wiele innych.

Szczegółowe info: http://zpkp-turniej-deyny.futbolowo.pl/

Zdjęcie: Wikipedia/Twitter

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here