Teatr: Ludzie Inteligentni – 1 Marca, 2020

 


Ludzie Inteligentni 2020


  • Montclair, NJ – Niedziela 1-go marca, 5:00 pm

„Ludzie Inteligentni”
Nie ma nudnych związków. Są tylko mało kreatywni partnerzy. Na szczęście bohaterowie sztuki Fayeta to ludzie inteligentni, dlatego, kiedy ich związek wkracza w nieciekawą fazę dojrzałej harmonii, potrafią znaleźć sposób na wyjście z impasu. Relacja Davida i Chloe przestaje przypominać “obraz w kalejdoskopie”. Po 15 latach wspólnego życia zapada decyzja o rozstaniu. Jego decyzja. Co na to Chloe? Zgadza się. David jest zaskoczony i podejrzliwy… Jego przyjaciele Alexandre, Thomas oraz ich partnerki Gina i Marina mnożą teorie i domysły. Może ona go zdradza? Sugerują kumple. Może oni wszyscy zdradzają? Zastanawiają się przyjaciółki. Wnioski, do których dochodzą inteligentni ludzie oddalają ich coraz bardziej od sedna. Czyli od tego, co czują naprawdę. Trzy pary rywalizują w konkurencji pt. “kto najlepiej wszystko wytłumaczy?”. To niebezpieczna gra, która doprowadza do absurdalnych sytuacji, szeregu komicznych nieporozumień i manipulacji. Jak w reakcji łańcuchowej, kryzys jednego związku wywołuje kolejny… A konflikty bohaterów wywołują lawinę śmiechu na widowni.
Twórcy teatralnych hitów „Boeing Boeing” oraz „Imię” zapraszają na kolejną przebojową i bardzo życiową komedię w gwiazdorskiej obsadzie.

OBSADA:
Magdalena Boczarska / Renata Dancewicz
Izabela Kuna
Magdalena Stużyńska / Monika Dryl
Szymon Bobrowski / Mariusz Witkowski
Rafał Królikowski
Bartłomiej Topa / Olaf Lubaszenko
Krystyna Czubówna (głos)


Rampa Bilety do nabycia


Teatr: Ludzie Inteligentni – Montclair, NJ

Niedziela 1-go marca, 5:00 pm

Montclair State University – Memorial Auditorium
1 E Normal Ave
Montclair NJ, 07043

Kup Bilety – Montclair, NJ

** *

Radio RAMPA i Rampa Bilety nie ponoszą odpowiedzialności za organizację wydarzeń i koncertów przez nie reklamowanych. Pełna odpowiedzialność spoczywa na organizatorze. All tickets sales are final and there is no refunds

About The Author

Related posts