Trump, rodzina i Hillary Clinton do więzienia – galeria zdjęć z konwencji Republikanów

Reklama - Advertisement

Zakończyła się czterodniowa konwencja wyborcza partii republikańskiej w Cleveland, Ohio. Oficjalnie swoją nominację na urząd prezydenta USA, zaakceptował milioner i biznesmen z Nowego Jorku, Donald Trump. Jego hasło: Ameryka ponownie stać ma się wielką, była również hasłem przewodnim jego przemowy, w której zaakceptował nominację.

W ciągu tych czterech barwnych dni, usłyszeliśmy od wszystkich członków najbliższej rodziny Trumpa, synów Erica i Donalda Jr.,  córek Tiffany i Ivanki, a także od jego żony, Melanii.

Największe zaskoczenie tej konwencji? Trumpa poparli wszyscy jego partyjni kontrkandydaci, oprócz Teda Cruza, senatora z Texasu.

Oficjalnie przedstawiony został również kandydat na wiceprezydenta: Mike Pence, gubernator stanu Indiana.

Nie brakowało słów krytyki pod adresem Hillary Clinton, która już w przyszłym tygodniu otrzyma oficjalną nominację podczas konwencji Demokratów. W okolicach areny, w której odbywała się konwencja, nie brakowało transparentów i plakatów z napisem „Hilary do więzienia.”

Zobaczcie zdjęcia.

 

 

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here