Nigdy się nie poddawaj – koniec studiów, czyli wejście w dorosłe życie, razem z LIBI

Reklama - Advertisement

Koniec studiów i początek, jak to mówią, prawdziwego życia, to jeden z kluczowych momentów, które mają niesamowity wpływ na naszą przyszłość.

Studia to czas przygotowania i nabrania odpowiedniej odporności, na to co przyniesie praca zawodowa, w wymarzonej karierze.

Radio RAMPA uczestniczyło w zakończeniu roku szkolnego Long Island Business Institute, szkoły po ukończeniu której, od razu rozpocząć możesz pracę w wymarzonym zawodzie. Takie uroczystości, a ta szczególnie, inspirują i motywują, ale także wzruszają – kończy się pewien ważny etap, a rozpoczyna kolejny.

Uczniowie szczególnie wspominali to, jak dzięki nauczycielom i pracownikom LIBI, nigdy nie zwątpili w to, że sobie poradzą. A połączyć musieli obowiązki szkolne z tymi zawodowymi i rodzinnymi. Niektórzy z nich, musieli nawet pokonać barierę językową – udało im się i to.

Nauczyciele i specjalnie zaproszeni goście, podkreślali, jak ważne są marzenia, ale przede wszystkim praca i poświęcenie. Jeżeli nigdy się nie poddasz, osiągniesz swój cel – nie ma innej drogi.

Zobaczcie sami jak było.

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here