Nie możesz pojechać do Krakowa? Przeżyj Światowe Dni Młodzieży w Waszyngtonie

Reklama - Advertisement

Zapraszamy do Waszyngtonu wszystkich tych, którzy nie maja możliwości wyjazdu do Polski na Światowe Dni Młodzieży. Dołącz do ponad 1,000 młodych ludzi (przedział wiekowy 18-39, pary, single), aby świętować to wspaniałe wydarzenie. Zapraszamy już w nadchodzącą niedzielę, 30 lipca, w godzinach 11:30 rano do 11:30 w nocy. Wydarzenie odbędzie się w Katolickim Uniwersytecie w Waszyngtonie (The Catholic University of America in Washington, DC ). Spotkanie będzie miało charakter religijny i zjednoczyć ma młodych ludzi.

Capital foto 2 (003)
Całodniowy festiwal zorganizowany z okazji Światowych Dni Młodzieży, które miejsce mają w Krakowie, będzie doskonałą okazją, aby poznać bliżej polską kulturę. Wszyscy uczestnicy festiwalu będa mogli cieszyć się polskim jedzeniem i polską muzyką. Ponadto, wszyscy wspólnie odmówią modlitwy i wysłuchają przemówień papieża Franciszka. Wieczorem odbędzie się koncert wokalistki Marie Miller. Dla tych, którzy są zainteresowani, istnieje możliwość pozostania na kampingu i pozostania do rana w miejscu, w którym odbywać się będzie festiwal.
Polska Ambasada w Waszyngotnie wspiera i promuje wydarzenie, zapraszając tym samym wszystkich na Światowe Dni Młodzieży. Po więcej informacji sprawdźcie stronę: Kraków in the Capital.

Capital foto (003)
Zdjęcie: Ambasada RP w Waszyngtonie

 

Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here