Trzy związki zawodowe przeciwko strajkowi. Aktualizacja PLL LOT

Reklama - Advertisement

Oto najnowsza aktualizacja dotycząca strajku pracowników PLL LOT, który jak zapowiadają przedstawiciele jednego ze związków zawodowych, rozpocząć ma się 1 maja na lotnisku Chopin’a. 

“Wszystkie rejsy na 1 maja – w tym rejsy do USA – są wciąż zaplanowane zgodnie z rozkładem,” pisze w korenspondencji z Radio RAMPA Konrad Majszyk, ekspert ds. PR w Locie. “Akcja strajkowa, jeśli do niej dojdzie, będzie nielegalna, co wiąże się z konsekwencjami prawnymi wobec jej uczestników. Przeciwko niej wypowiedziały się dziś trzy spośród sześciu związków zawodowych działających w LOT. Apelujemy do naszych pracowników o rozsądek o to, żeby nie przystępowali do nielegalnego działania,” dodaje Majszyk.

“Jeśli mimo wszystko utrudnień nie da się uniknąć, zrobimy wszystko, żeby zminimalizować ich zakres. O ewentualnych utrudnieniach będziemy na bieżąco informować pasażerów,” czytamy na końcu oświadczenia.

Dodatkowo, to właśnie dzisiaj, PLL LOT uruchamia pierwsze bezpośrednie połączenia z Newarku do Rzeszowa, o których przeczytać możesz tutaj.

Aktualizacja 04.30.2018 od PLL LOT:

Dobra wiadomość dla pasażerów. Związki zawodowe odwołały strajk zapowiadany w PLL LOT. Wszystkie rejsy zaplanowane na 1 maja odbędę się zgodnie z planem.

 

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here