Tydzień w Minutę (odcinek 18)

Reklama - Advertisement

Kolejny, tym razem “pełnoletni” 18 odcinek programu Tydzień w Minutę. Z tej okazji mamy dla was kolejną dawkę wiadomości z ubiegłego tygodnia. Dowiedzieliśmy się, że podejmowane będą prace w związku z naprawą linii metra L. Jak wiemy uszkodzone ono zostało w roku 2012 przez huragan Sandy, a planowane renowacje są dopiero na rok 2019. Miasto dało nam jednak możliwość wyboru: pierwsza opcja 18-miesięczna, druga opcja 3-letnia. Zadecyduj sam już dzisiaj!  Już teraz możecie sprawdzić czy wygraliście zieloną kartę. Przypomnijmy, że loteria odbywa się każdego roku, a biorą w niej udział ludzie z całego świata. Czy do Ciebie uśmiechnął się los?

W Tygodniu w Minutę także o gangsterskiej zbrodni na Brooklynie (Sheepshead Bay). Uczeń znalazł martwego mężczyznę w wodzie. Więcej szczegółów na naszej stronie. Zapraszamy Was również na ósmą edycję festiwalu na Staten Island. Jesteśmy patronem medialnym, więc mamy nadzieję się tam z Wami spotkać. Nie tak miłe spotkanie, a nawet protest miał miejsce w dniu 3 Maja przed Konsulatem RP w Nowym Jorku. Dlaczego Polacy oskarżeni zostali o zbrodnie na społeczeństwie żydowskim? Radio Rampa rozpoczęło śledztwo w tej sprawie. Pozostańcie z nami do samego końca – tej sprawie na pewno przyjrzymy się bliżej.

Pozdrawiamy Was serdecznie i odsyłamy za kulisy programu Tydzień w Minutę. Co tym razem rozbawiło dziewczyny? Otóż Ania z Moniką prowadziły zaciekłą dyskusję o tym jak mówi się w różnych rejonach Polski o wyjściu na zewnątrz. W Wielkopolsce mówią “idziemy na dwór”, natomiast na południu mieszkańcy “wychodzą na pole” 🙂 Zostawcie komentarz w tej sprawie. Do usłyszenia za tydzień.

Team RAMPA.

Artur Adamski
Właściciel, Prezes i współzałożyciel Radio RAMPA. Ukończył Rutgers Business School. Przez lata współpracował z firmami amerykańskimi, zajmując się planowaniem budżetu i zarządzaniem finansami. Odpowiedzialny za rozwój firmy, kwestie finansowe i marketingowe.
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here