Tydzień w Minutę (odcinek 20) “Gorszy tydzień”

Reklama:

Witamy Was w kolejnym odcinku programu Tydzień w Minutę. Jest to już dwudziesty odcinek programu, a więc sporo mamy juz za sobą, a jeszcze więcej do zrealizowania. W naszym programie prtzede wszystkim skrót wiadomości minionego tygodnia.

Mówiłyśmy między innymi o Polaku, który może stać sie pierwszym kajakarzem, który opłynie Atlantyk droga północną. Pana Aleksandra Doba poznac będziemy mogli juz niebawem w Nowym Jorku. Monika poruszyła również kwestię fundacji Mateusza Wełny. Ania z kolei poinformowała nas o Polish Heritage Festival, który nie odbędzie się w tym roku. Co w takim razie stanie sie z festiwalem?

Ponadto w programie o Andrzeju Rzeplińskim jako gościu specjalnym, a także raniących słowach rzuconych pod adresem Polski przez amerykańskich polityków.

Po wiadomościach czas na kulisy programu – nie spodziewajcie się tym razem wielu powodów do śmiechu. Nam po prostu do śmiechu nie było.

To był ciężki tydzień, więc zabrakło nam weny. Ta odsłona Tygodnia w Minutę może was rozczarować, ale z przyzwoitości obejrzyjcie i pozostawcie po sobie “like”. Komentarze jak najbardziej wskazane, aczkolwiek tylko te motywacyjne:)

Pozdrawiamy i do usłyszenia za tydzień.

 

About The Author

Related posts