UWAGA Greenpoint: Polska KOTWICA symbolem walki z Nazistami

UWAGA Greenpoint: Polska KOTWICA symbolem walki z Nazistami
Reklama:

POLSKA KOTWICA SYMBOLEM WALKI Z NAZISTAMI. Na Greenpoincie trwa walka z niezidentyfikowanymi osobami, które propagują symbole nazistów w dzielnicy. Jedna z ostatnich ulotek jakie się jednak pojawiły w celu wyedukowania Amerykanów o tym problemie, kłamliwie przedstawia symbol Polski Walczącej “KOTWICA” na równi ze znakami używanymi przez faszystów. Treść ulotki opublikował portal Greenpointers na Instagramie:

Zainterweniowaliśmy w tej sprawie. Skontaktowaliśmy się z lokalnym oddziałem NYPD, aby upewnić się, że zajmą się tą sprawą, a także, że nie będą błędnie uważać osób publicznie emanujących symbolem Kotwicy o faszyzm. Dodatkowo, w rozmowie z nami, portal the Greenpointers zapewnił nas, że napiszą artykuł prostujący historię symboliki znaku Kotwica. 

Poczytajcie i udostępniajcie nasz materiał w języku angielskim. W nim wypowiedzi polskich władz i przedstawicieli Polonii w języku angielskim: 

Fight against Nazis in Greenpoint: Polish KOTWICA is the symbol of the FIGHT against NAZIS

 

 

About The Author

Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Dziennikarka z pasji i wykształcenia; prezenterka radiowa i telewizyjna.

Related posts