W Hackensack schwytano zabójcę Polki i jej syna

Reklama - Advertisement

W czwartek około godziny 7:30 p.m., w Hackensack, policja aresztowała 26-letnigo Jose Ronald Santos-Alvarez. Mężczyzna oskarżony jest o uduszenie Moniki Potoczniak i ich 4-letniego syna.

Do obławy doszło w mieszkaniu przy 170 Clay Street, niedaleko Railroad Avenue i zaledwie kilka ulic od głównego posterunku policji w Hackensack. W akcji udział wzięło w sumie 21 oficerów policji, a także detektywi biura prokuratora Hudson County.

Kiedy policja weszła do mieszkania, podejrzany stał w rogu kuchni z nożem. Prezentował postawę bojową. Policjanci oddali strzał w brzuch mężczyzny. Po operacji w Hackensack University Medical Center, stwierdzono, że jego stan jest stabilny, a rana nie zagraża życiu.

Do aresztu doszło tydzień po tym jak ciało 27-letniej Polki i jej syna odnaleziono w mieszkaniu kobiety w Jersey City. Santos-Alvarez, pracownik restauracji, poszukiwany był od tej pory.

Podczas jego aresztu, zatrzymane zostały również dwie inne kobiety przebywające w domu. Postawiono im zarzuty utrudnienia śledztwa – kiedy policja stanęła u ich drzwi, kobiety skłamały, że poszukiwanego nie ma wewnątrz.

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here