Wakacyjna praca dla młodzieży i ciekawe programy dla dzieci w NYPD

Reklama - Advertisement

Dzieci i młodzież, ale także ich rodziców, zachęcamy do zapoznania się z wieloma programami oferowanymi przez nowojorską policję, jeżeli chodzi o zatrudnienie, ale również, praktyki czy darmowe programy, w których dzieci rozwijać mogą swoje umiejętności i pasje.

O wielu możliwościach stażu, zatrudnienia ale i udziału w bezpłatnych programach w Radio RAMPA, mówili Mark T. Stewart – NYPD Deputy Commissioner of Community Affairs oraz Alden Foster – NYPD Assistant Commissioner. 

AKTUALIZACJA 3/1/24:możliwość składania aplikacji została przedłużona do 15 marca

Do 1 marca, trwa składanie aplikacji do NYPD SUMMER YOUTH EMPLOYMENT PROGRAM – to sześciotygodniowy program, w którym młodzież od 14-24 roku życia, może uczyć się pracy nowojorskiej policji w każdym departamencie – w tym w wydziale lotniczym czy morskim. Młodzież do programu przydzielana jest na podstawie swoich zainteresowań, a nauka następuje podczas trwania programu. Jest to możliwość zarobku dla młodzieży – NYPD oferuje $16 na godzinę. Pracę możecie realizować blisko swojego miejsca zamieszkania. 

Dodatkowo, NYPD oferuje staże dla uczniów na poziomie undergraduate i graduate; programy dla dzieci od 10 roku życia, czy zajęcia dla osób na studiach. NYPD prowadzi również drużyny sportowe, z których za darmo mogą korzystać dzieci i młodzież.

Wszystkie informacje otrzymacie odwiedzając najbliższy posterunek policji, a także dzwoniąc pod numer Community Affairs Bureau: 646 610 5323 i na stronie NYPD Community Affairs: nyc.gov/nypd 

Aplikacje składać można na stronie: https://application.nycsyep.com/

W sprawach programów sportowych należy pisać (Blue chips): [email protected]

Social media (Instagram/Twitter): @Nypdcommaffairs

 

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski
Monika Adamski

Latest posts by Monika Adamski (see all)

Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here