Ważny temat: Adopcja z Polski – dlaczego warto? Jak to zrobić?

Na zdjęciu powyżej biologiczny syn Państwa Nowak - Jakub, wraz z zaadoptowanymi córeczkami.
Reklama - Advertisement

Gościem Radio RAMPA jest Pani Wioletta Nowak – Polka z Chicago, która wraz z mężem, zdecydowała się na adopcję dwóch dziewczynek z Polski. Państwo Nowak, są rodzicami biologicznymi – mają jednego syna. Kiedy para nie mogła ponownie zajść w ciążę, Pani Wioli dosłownie “z nieba” przyszedł znak – adopcja. 

Wielu rodaków mieszkających w USA myśli o adopcji – jak wygląda to proceduralnie? Ile kosztuje? Jakie są wymagania? Jak długo trwa proces? Jak czują się adoptowane dzieci, kiedy już przyjadą do USA?

Najważniejsze – od czego zacząć?

Zapraszamy na pierwszą z tego cyklu audycję, w której poznacie historię rodziny Nowaków oraz podstawowe informacje na temat adopcji z Polski. Jeżeli się zdecydujecie, możecie być pewni – nie tylko Wasze życie się odmieni.

Wszelkie osoby, które chciałyby nawiązać kontakt z Panią Wiolettą, która chętnie odpowie na pytania, proszone są o kontakt z naszą redakcją: 917 – 688 – 2424 lub [email protected].

Posłuchajcie:

Na zdjęciu powyżej biologiczny syn Państwa Nowak – Jakub, wraz z zaadoptowanymi córeczkami.

 

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here