Ważny temat: Adopcja z Polski – dlaczego warto? Jak to zrobić?
Ważny temat: Adopcja z Polski – dlaczego warto? Jak to zrobić?

Ważny temat: Adopcja z Polski – dlaczego warto? Jak to zrobić?

Gościem Radio RAMPA jest Pani Wioletta Nowak – Polka z Chicago, która wraz z mężem, zdecydowała się na adopcję dwóch dziewczynek z Polski. Państwo Nowak, są rodzicami biologicznymi – mają jednego syna. Kiedy para nie mogła ponownie zajść w ciążę, Pani Wioli dosłownie “z nieba” przyszedł znak – adopcja. 

Wielu rodaków mieszkających w USA myśli o adopcji – jak wygląda to proceduralnie? Ile kosztuje? Jakie są wymagania? Jak długo trwa proces? Jak czują się adoptowane dzieci, kiedy już przyjadą do USA?

Najważniejsze – od czego zacząć?

Zapraszamy na pierwszą z tego cyklu audycję, w której poznacie historię rodziny Nowaków oraz podstawowe informacje na temat adopcji z Polski. Jeżeli się zdecydujecie, możecie być pewni – nie tylko Wasze życie się odmieni.

Wszelkie osoby, które chciałyby nawiązać kontakt z Panią Wiolettą, która chętnie odpowie na pytania, proszone są o kontakt z naszą redakcją: 917 – 688 – 2424 lub [email protected]

Posłuchajcie:

Na zdjęciu powyżej biologiczny syn Państwa Nowak – Jakub, wraz z zaadoptowanymi córeczkami.

 

About The Author

Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Dziennikarka z pasji i wykształcenia; prezenterka radiowa i telewizyjna.

Related posts