Wiadomości z Nowego Jorku 5/10/16

Reklama - Advertisement

Zapraszamy do wysłuchania audio, w którym wszystkie najnowsze wiadomości z Nowego Jorku.

Miejmy oczy i uszy szeroko otwarte – gospodarz naszego domu może mieć na koncie wiele przestępstw. Tak było w przypadku pewnego właściciela, którego historia w materiale audio poniżej.  Skazany został on na 25 lat więzienia. Problemy i zakłócenia również w północno-wschodniej części Stanów Zjednoczonych. Chodzi tu konkretnie o telefony komórkowe, telewizję i internet. Skąd wziął się problem?

Czy zdawaliście sobie sprawę, że od lat 30tych jedna część Central Park nie była dostępna do użytku publicznego? Od dziś już możemy z tej części korzystać. Wysłuchaj materiału, aby dowiedzieć się o którą część parku chodzi.

W wiadomościach z Nowego Jorku również o nowym prawie wprowadzonym przez miastową komisję dotyczącą praw człowieka. Kelnerzy nie mogą odmówić alkoholu kobietom w ciąży? Opublikowany został także raport, który przedstawił listę dzielnic Nowego Jorku najszybciej rozwijających się. Na pierwszym miejscu znalazł się Greenpoint i Williamsburg. Jakie dzielnice znalazły się w pierwsze piątce? Jak wygląda sytuacja z zarobkami każdej z dzielnic i o ile procent wzrósł czynsz od ostatniego roku?

Wysłuchaj materiału audio, aby dowiedzieć się więcej.

 

 

Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here