Wielkanoc w zaciszu własnego domu

Reklama - Advertisement

Wielki Post i Święta Wielkanocne przez Internet – rozmowa z o. Tymoteuszem Tarnackim z Amerykańskiej Częstochowy, który przekazuje duchowe wsparcie dla wiernych w czasie koronawirusa – “Pan Bóg widzi w ukryciu” – ważne co robimy szczególnie teraz, w zaciszu własnego domu, a nie tylko na pokaz. “Taki Wielki Post wybrał dla nas Pan Bóg,” mówi Ojciec.

W audycji o tym w jaki sposób obchodzić możemy Niedzielę Palmową i Triduum Paschalne we własnym domu, jak przystąpić do sakramentu pokuty ale i Eucharystii – również z domu, a także o zaczynających się rekolekcjach, które będziecie mogli oglądać przez Internet.

WAŻNE! Radio RAMPA transmitować będzie msze święte w Niedzielę Palmową i Wielką Niedzielę po polsku z Amerykańskiej Częstochowy w języku polskim o godz. 9:30 rano. Dodatkowo, zapraszamy na transmisje w Wielki Czwartek, Wielki Piątek i Wielką Sobotę – szczegóły wkrótce. W sobotnie przedpołudnie, tranismitować będziemy również święcenie pokarmów z Amerykańskiej Częstochowy i Sacred Heart Church w South Amboy, NJ – szczegóły wkrótce.

Wszystkie transmisje na www.RadioRAMPA.com lub przez Facebook LIVE na fanpage Radio RAMPA

Wysłuchaj lub pooglądaj wywiad z o. Tymoteuszem Tarnackim:


Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here