Wielki Bal Młodzieży w stylu lat 20. – 15 stycznia w Carlstadt, NJ

Advertisement

Zapraszamy młodzież i studentów na Bal Młodzieży, który odbędzie się w Il Villaggio 15 stycznia 2022 roku! Bal Młodzieży jest kontynuacją tradycji rozpoczętej przez Organizacją Studentów Polskich w 1997 roku, która przez ponad 20 lat dorocznie zorganizowała Bal Stypendysty i zgromadziła ponad 200 ambitnych młodych osób.

W cenę biletu, oprócz doskonałej zabawy wliczone są: pyszna kolacja, deser oraz open bar. Program wydarzenia obejmuje loterię z atrakcyjnymi nagrodami. Jednym z głównych celów balu jest zebranie środków na fundusz stypendialny. Dogodny dojazd do lokalu samochodem lub pociągiem.

Tematem balu młodzieży jest film “The Great Gatsby” i lata 1920’s. Zarezerwuj swój bilet już dziś!

CENY BILETÓW

Ceny biletów dla członków PSM (16–29): $80*, dla osób nie posiadających członkostwa: $100, dla dorosłych (30+): $100. Ceny biletów aktualne do 15 grudnia. Po 15 grudnia cena biletów ulega zmianie. Każdy uczestnik balu ma obowiązek zapoznać się wcześniej z regulaminem i zobowiązany jest do jego przestrzegania.

*Członkostwo jest darmowe dla osób w wieku od 15-29 lat. Nie jesteś jeszcze członkiem Polskiego Stowarzyszenia Młodzieży? Zarejestruj się tutaj: www.polishyouth.org/join

DODATKOWE INFORMACJE

Zainteresowanych sponsorów zapraszamy do kontaktu z Prezesem Polskiego Stowarzyszenia Młodzieży: [email protected]. Wszelkie darowizny przekazane na rzecz Polskiego Stowarzyszenia Młodzieży można odpisać w pełni od podatku mocy sekcji 501 (c)(3) Kodeksu Podatkowego.

BILETY DO NABYCIA i rezerwacje na stronie: Bal Młodzieży 2022 | PSM (polishyouth.org)

O szczegółach na antenie Radio RAMPA mówił Prezes Polskiego Stowarzyszenia Młodzieży, Jakub Staniewski:

 

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here