Wojciech Szulinski – Polak w Team USA Sambo, wrócił do NYC z trzema medalami

Reklama - Advertisement

Gościem Radio RAMPA był Wojciech Szuliński, wielokrotny medalista mistrzostw i zawodów w judo oraz sambo, instruktor judo, właściciel szkoły Szulinski Judo Club w Nowym Jorku. W wywiadzie dla Radio RAMPA, Wojciech opowiada o Pan American Sambo Championship w Kolumbii, gdzie zdobył trzy medale – złoty w Sport Sambo 88 KG, srebrny w Beach Sambo oraz brązowy w Combat Sambo (MMA ) 88 KG – tym samym został pierwszym reprezentantem Team USA, który tego dokonał, a także zakwalifikował się na Mistrzostwa Świata w SAMBO w listopadzie tego roku. 

Posłuchajcie o szczegółach techniki SAMBO, kulisach mistrzostw (również tych politycznych i finansowych), pracy z dziećmi i przesłaniu sztuk walki.

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here