Wybory Miss Polonia New Jersey – 14 września, Wallington

Advertisement

14 Września w Restauracji Wallington Exchange o godzinie 6 wieczorem rozpocznie się uroczysta Gala Miss Polonia New Jersey 2020. O nagrody o wartości 6 tys. dolarów oraz korony w konkursie rywalizować będzie sześć najpiękniejszych dziewcząt naszego stanu. Pierwsze trzy finalistki pojadą do Nowego Jorku, aby reprezentować Polonię Stanu New Jersey w finałowej gali Miss Polonia USA gdzie konkurować będą z dziewczętami z 9 innych stanów.

Na tegoroczne wydarzenie zaprasza Katarzyna Marnik, dyrektor konkursu Miss Polonia New Jersey, która już drugi rok zajmuje się organizacją tego konkursu.

Aby wziąć udział w gali Miss Polonia New Jersey, dziewczyny od wielu tygodni ciężko pracują nad ruchem scenicznym i układami choreograficznymi. Nad tymi elementami czuwa Marta Urbaniak która była Mistrzynią Ameryki z Studio K Dance Center w Garfield. Jak mówi, wraz z mężem Kamilem Urbaniak tegorocznym 2 Vice mistrzem Świata w tańcu standardowym dbają o to, aby choreografie, które zaprezentują podczas pokazów kandydatki, budziły podziw zarówno publiczności jak i jury.

Katarzyna Marnik zapewnia, że podczas tegorocznej gali Miss Polonia New Jersey, nie zabraknie atrakcji. Jak podkreśla, organizatorzy robią wszystko, aby była to impreza prestiżowa i aby Polonia była dumna z tej kandydatki, która zostanie ogłoszona najpiękniejszą i będzie reprezentować środowisko polonijne w New Jersey.

Wybory Miss Polonia New Jersey odbędą się w sobotę 14 Września w Wallington Exchange Restaurant and Banquet Hall . Cena biletu wynosi 80 dolarów. Początek imprezy o godzinie 6 wieczorem, a po gali Dj Daniel i Dj Wiktor zapraszają na zabawę taneczną do 1 nad ranem.

Organizator zaznacza że nie będzie można kupić biletów przy wejściu.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here