Wywiad z Sarą James w NYC

Advertisement

Sara James, Polka, która doszła do finału w America’s Got Talent, aby zaśpiewać swój pierwszy koncert dla otwartej publiczności, przybyła do Nowego Jorku! 

Od zakończenia swojego udziału w programie, Sara występuje niemal codziennie – zarówno w Polsce, jak i na prestiżowych wydarzeniach w Los Angeles czy Las Vegas. To właśnie w Nowym Jorku jednak, spotkała się ze swoimi fanami, występując na koncercie zorganizowanym z okazji 10-lecia Radio RAMPA.

Przed koncertem, Sara porozmawiała z Moniką Adamski, redaktor naczelną Radia, o swoich oczekiwaniach co do Stanów Zjednoczonych – jak zdradziła artystka, w USA tworzy muzykę, którą wkrótce podzieli się ze światem. Przylot na koncert, wiązał się również z pierwszą wizytą Sary James w Nowym Jorku – opowiedziała o swoich wrażeniach z pierwszych godzin w tym mieście spędzonych.

Sara ma 14-lat i przy całej swojej spontaniczności, jak najbardziej adekwatnej do jej wieku, jest osobą bardzo dojrzale podchącą do tego co dzieję się wokół niej w obecnej chwili. Nieustanne podróże, zmiany czasu, oczekiwania od tych, którzy zapraszają ją do różnych projektów, stanowią dla niej duże wyzwanie – atystce udaje się sprostać, bo skupiona jest na jednym celu – tworzeniu muzyki.

Sara opowiedziała o swoich przygotowaniach do występów w programie America’s Got Talent; opowiedziała o tym jak emocjolanie dzwignęła ładunek wybranych przez siebie piosenek; zdradziła też, co pomogło jej w sposób tak wyjątkowy wykonać piosenkę Eltona Johna “Rocket Man.”

Sara opowiedziała o tym jak uczęszcza obecnie do szkoły, ale również, o tym co robi… kiedy nie śpiewa! 

Zapraszamy.

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here