Zaginiona studentka z Uniwersytetu Princeton odnaleziona martwa

Reklama - Advertisement

Misrach Ewunetie, poszukiwana 20-letnia studentka z Uniwersytetu Princeton w New Jersey, została odnaleziona w czwartek martwa, poinformowały władze Mercer County Prosecutor’s Office.

Studentka zaginęła w piątek, 14 października, około godziny 3 a.m. w pobliżu Scully Hall, budynku akademika na terenie kampusu. Rodzina poinformowała Uczelnię, że nie ma od niej wiadomości i poprosiła o sprawdzenie jej stanu zdrowia. Departament Bezpieczeństwa Publicznego Uniwersytetu Princeton wydał w poniedziałek alarm o zaginięciu studentki i rozpoczęto intensywne poszukiwanie zaginionej.

W czwartek, 20 października znaleziono ciało martwej studentki, nieopodal kortów tenisowych na skraju kampusu. Jak informuje biuro prokuratora, przyczynę zgonu ma potwierdzić sekcja zwłok, ale nie zauważono śladów zranienia na ciele i śmierć studentki nie jest uznawana za kryminalną z natury. 

Zdjęcie: Princeton University 

Teresa Myśliwiec

Teresa Myśliwiec

Reporter/Redaktor radiowy. Ekonomistka z wieloletnim doświadczeniem w sektorze bankowym na różnych stanowiskach, w tym zarządczych. Doktor nauk społecznych z zakresu psychologii i wykładowca akademicki. Ponadto dyplomowany coach i doradca zawodowy.
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here